Regulacja brwi

Na pewno każda kobieta, która dba o siebie, doskonale wie, jak ważna jest odpowiednia regulacja brwi. Ich kształt potrafi całkowicie zmienić twarz, nadać jej inny wyraz i sprawić, że wygląda ona przyjaźniej bądź groźniej. Dlatego też regulację brwi warto wykonywać w zaufanych miejscach, aby mieć pewność, że będzie ona dobrze przeprowadzona, a klientka zadowolona z finalnego efektu. Regulowanie brwi w Warszawie obejmuje naprawdę dużo miejsc, w których można wykonać ten prosty, kosmetyczny zabieg.

Jakie są metody regulacji brwi?

Na pewno najpopularniejszą z nich jest wyrywanie włosków za pomocą pęsety. Jest to metoda dość bolesna, ale także precyzyjna, łatwa i przede wszystkim dość szybka. Czasem wystarczy wyrwać jedynie kilka włosków, aby już nadać brwiom odpowiedni kształt. Jest to zdecydowanie doskonała metoda dla pań, które nie posiadają zbyt bujnych brwi i tylko delikatnie chcą wymodelować ich kształt.

Kolejną znaną metodą jest woskowanie. Polega ona na nakładaniu odrobiny wosku w miejscach, które chce się wydepilować. Z całą pewnością jest to metoda, która wymaga sporej wprawy, a także jest znacznie boleśniejsza niż chociażby wyrywanie włosków przy pomocy pęsety. Sprawdzi się u pań z gęstymi brwiami.