Najlepsze metody męskiej depilacji

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn w Warszawie to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów kosmetycznych przez panów w naszym kraju. Panie dla lepszego wyglądu pragną pozbyć się nadmiaru owłosienia. Chodzi przede wszystkim o plecy, ręce i klatkę piersiową. Warto wiedzieć, że metod męskiej depilacji jest kilka.

Ci panowie, którzy mają dość spory problem z nadmiarem owłosienia najczęściej korzystają z depilacji laserowej. Skuteczność tego zabiegu polega na niszczeniu komórki mieszka włosowego. Powoduje to zahamowanie wzrostu włosów. Zabieg ten należy jednak powtarzać kilkukrotnie. Dzięki temu włosy najpierw stają się słabsze, wolniej rosną, a ostatecznie przestają rosną w ogóle.

W procesie depilacji korzysta się także z różnego rodzaju pianek oraz kremów. Niestety w przypadku męskiego owłosienia nie są one zbyt skuteczne. Męskie owłosienie jest bowiem dość mocne i sztywne. Plusem kremów i pianek jest łatwość w ich użytkowaniu. Można to robić samodzielnie w domu.

Mówiąc o depilacji, nie można zapomnieć o wosku. Z tej metody panowie także korzystają. Wosk ma swoje plusy i minusy. Minusem jest oczywiście to, że zabieg może łączyć się z bólem. Plusem jest natomiast skuteczność tej metody. Włosy wyrywane są wraz z cebulkami. Efekt widoczny jest nawet do 4 tygodni.

Jeśli jesteśmy zainteresowani depilacją warto wybrać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Jeśli w wyszukiwarce wpiszemy odpowiednie hasło, to bez problemu znajdziemy kontakty do salonów kosmetycznych w naszej miejscowości.